Český výrobce

SANYTOL Dezinfekce univerzální čistič - povrchy a předměty 400 ml

966

SANYTOL dezinfekce&univerzální čistič 2v1 400ml

Produkt není třeba, na rozdíl od běžného Sanytol univerzálního spreje, po aplikaci z povrchu otřít - je rychleschnoucí. Dále je certifikovaný proti Covid-19

Sanytol dezinfekce&univerzální čistič 2v1 400 ml sprej

SANYTOL Dezinfekce povrchů pomáhá předcházet infekcím tím, že zastaví šíření bakterií, virů a plísní, způsobjících různá onemocnění (bronchiolitidy, gastroenteritida, ...). SANYTOL Univerzální čistič 2v1 čistí a zároveň dezinfikuje povrchy v domácnosti. Lze jej použít pouze jako dezinfekci již čistých ploch.

Ideální na místnosti v domě (kuchyně, koupelny, pokoje) a také na předměty (kliky, telefony, odpadkové koše, ...).


  • 81 Kč bez DPH
  • Skladem
98 Kč
Kategorie: Čistící a dezinfekční prostředky
 

Trojí účinek: Baktericidní podle normy EN13697 (5 min.), Fungicidní podle normy EN13697 (15 min.), Virucidní podle normy EN14476 (60 min.). Sanytol dezinfekce na plochy hubí následující: Bakterie a viry: E - Coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus Hirai, Pseudomonas aeruginosa, Candida albicans, Aspergillus niger., Viry: Adenovirus type 5 (infeccion respirátor), Poliovirus type 1.

Použití

Před použitím protřepat.

Čištění a dezinfekce:

Nastříkat ze vzdálenosti 25 cm na povrch a vyčistit a vydezinfikovat za pomocí hadru. Není třeba oplachovat.

Dezinfekce:

Nastříkat ze vzdálenosti 25 cm na povrch (předem očištěný) a nechat uschnout. Není třeba oplachovat.

V případě choulostivých povrchů vyzkoušejte na málo viditelném místě. Nepoužívat na lakované plochy, mořené nebo natírané dřevo a akrylátové plasty.

Upozornění: extrémně hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte v dobře větraných prostorách. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Nepožívat. Nádoba je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 ° C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a Nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty.

Účinné látky: Biphenyl - 2 - ol 4x103 mg / kg, Ethanol 341,7 x103 mg / kg a parfém. Hnací plyn propan - butan. Biocidní přípravek.