ADM Safety

ADM Safety: Váš e-shop, který roste s vámi

Milí zákazníci,

děkujeme vám za vaši dlouhodobou přízeň a důvěru, kterou nám projevujete.

Jste pro nás nejen zákazníci, ale i přátelé. Proto se snažíme neustále zlepšovat naše služby a nabízet vám to nejlepší zboží na trhu.

 

Víme, že máte různé zájmy a potřeby.

Ať už pracujete na stavbě, v zahradě, v dílně nebo v domácnosti, chcete být v bezpečí a pohodlí. Proto jsme se zaměřili na prodej osobních ochranných pracovních prostředků, které splňují nejpřísnější normy a kritéria.

Ale víme také, že si rádi odpočinete a užijete si volný čas.

Ať už hrajete na hudební nástroj, posloucháte hudbu, popíjíte víno nebo relaxujete s rodinou a přáteli, chcete si dopřát kvalitu a zábavu. Proto jsme pro vás rozšířili naši nabídku o další kategorie, které vás jistě potěší.

Máte rádi hudbu?

Pak si určitě vyberete z našeho sortimentu hudebních nástrojů, které uspokojí jak začátečníky, tak pokročilé muzikanty. Nabízíme vám kytary, klávesy, bicí, dechové i smyčcové nástroje, ale i mikrofony, sluchátka, reproduktory a další příslušenství.

Máte rádi víno?

Pak si nenechte ujít naši novou sekci vín, kde najdete kvalitní vína z různých oblastí světa. Ať už preferujete bílé, červené nebo růžové víno, u nás si jistě najdete to pravé pro vás. Nabízíme vám vína suchá, polosuchá, polosladká i sladká, ale i sekt, šumivá vína a likéry. A co je nejlepší - máme pro vás také skvělá moravská vína od našich domácích vinařů.

A to není vše.

Na našem e-shopu najdete také zboží na zahradu, dílnu, domov nebo vybavení pro obec.

 

Těšíme se na vaše objednávky a přejeme vám spokojenost s našimi produkty.

S pozdravem,

Váš tým ADM Safety

Popis obrázku